Usługi

 
Strategia Komunikacji

Budujemy strategie komunikacji wewnętrznej, korporacyjnej, brandowej. Doradzamy strategicznie dopasowując odpowiednie rozwiązania.

Media Relations

Przygotowujemy materiały prasowe, budujemy i utrzymujemy relacje z mediami w imieniu Klienta, organizujemy briefiengi, konferencje prasowe oraz wyjazdy dla prasy. Aranżujemy wywiady, spotkania i obecność w mediach. Prowadzimy Biuro Prasowe.

PR Marki

Strategie komunikacji marek i produktów, komunikacja wprowadzania produktu na rynek, programy ambasadorskie, analizy wizerunku marki, programy edukacyjne i sponsoring.

PR Korporacyjny

Tworzymy unikalny wizerunek firmy i zarządzamy nim. W ramach komunikacji korporacyjnej oferujemy:

Analizę wizerunku
Doradztwo strategiczne
Kreowanie wizerunku zarządu i pozycjonowanie ekspertów w mediach
Relacje z mediami
Komunikację w procesie zmiany 
Zarządzanie sytuacjami kryzysowymi
Szkolenia (PR, medialne, kryzysowe)
Employer Branding
 
Komunikacja Wewnętrzna

W ramach tej usługi budujemy Strategię Komunikacji Wewnętrznej, przeprowadzamy audyt komunikacyjny wewnątrz firmy (pracownicy, zarząd). Budujemy strukturę komunikacji wewnątrz firmy. Przygotowujemy programy angażujące pracowników. Realizujemy strategię komunikacji wewnętrznej.

Komunikacja Antykryzysowa

Przygotowujemy firmy i organizacje na możliwe sytuacje kryzysowe. Budujemy strategie i rozwiązania dla sytuacji już zaistniałych. 

Social Media

W ramach prowadzenia komunikacji w mediach społecznościowych oferujemy:

Projektowanie, budowę i obsługę spersonalizowanych profilów i stron w serwisach społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter, Blip, YouTube,  MySpace.
Budowę społeczności
Obsługę multimedialną profili i stron
 
Eventy

Oferujemy kompleksową obsługę eventu - począwszy od opracowania scenariusza, wyboru lokalizacji - po realizację odpowiedniego oświetlenia, scenografii i wybór sprzętu multimedialnego. W ramach organizacji eventu przygotowujemy harmonogram, kosztorys, sprawujemy nadzór nad organizacją imprezy, jak i nad jej przebiegiem.

CSR

Działania CSR stanowią jeden z ważniejszych elementów, pozwalających firmie budować swój pozytywny wizerunek oraz przewagę konkurencyjną. Opracowujemy strategie i projekty CSR dopasowane do specyfiki i charakteru danej firmy. Organizujemy kampanie społeczne, które kształtują wizerunek firmy i wpływają na jej postrzeganie przez otoczenie biznesowe.

Custom Publishing

Wydajemy czasopisma dla pracowników, interesariuszy, klientów. Zajmujemy się zarówno redakcją, składem, oprawą graficzną, jak i drukiem takich publikacji.

Monitoring Mediów

Monitorujemy media, na podstawie monitoringu przygotowujemy raporty, analizy, wszelkiego rodzaju przeglądy prasy, prasówki.
Copyright (c)2015, All Rights Reserved.